Lot of Taste

Bedrijfsgegevens

Lot of Taste

Adres

Van Leeuwenhoekpark 21
2611DW Delft

Contactgegevens

Lot of Taste

Lot of taste in delft is een winkel en proeflokaal waar liefhebbers van goede smaak direct merken dat hier met aandacht wordt gewerkt. In een rustige, uitnodigende sfeer presenteren zij een zorgvuldig samengesteld assortiment delicatessen, oliën, azijnen, kruiden en andere culinaire bijzonderheden. Bezoekers kunnen er niet alleen terecht voor mooie producten, maar ook voor inspiratie en advies bij het samenstellen van cadeaus, relatiegeschenken of een bijzonder diner. Lot of taste richt zich op mensen die bewuste keuzes willen maken en waarde hechten aan kwaliteit, herkomst en ambacht. Via de eigen website en contactgegevens is eenvoudig meer informatie te vinden over het actuele aanbod en eventuele activiteiten.

In de winkel van lot of taste staan proeven en ontdekken centraal, zodat gasten de smaken zelf kunnen ervaren voordat zij iets meenemen naar huis. Medewerkers nemen de tijd om mee te denken over smaakcombinaties en geven praktische tips voor gebruik in de dagelijkse keuken of bij speciale gelegenheden. Naast losse producten biedt lot of taste regelmatig mooie themapakketten aan, bijvoorbeeld rond feestdagen, borrels of seizoensgebonden specialiteiten. Daarmee is het een aantrekkelijk adres voor zowel particulieren als bedrijven die iets persoonlijks en culinairs willen schenken. Wie in delft op zoek is naar goede ingrediënten, een origineel cadeau of gewoon nieuwe smaken om te ontdekken, vindt bij lot of taste een gastvrije plek met een duidelijk eigen karakter.

Andere bedrijven in de regio